پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
در سوره مبارک مائده آیه 32 آمده است: اگر کسی یک نفر را نجات بدهد، زنده کند، انگار همه‌ی مردم را زنده کرده است.
 


پیام هلال شماره ۴۶۳ :
نجات با «دستان خدا»
امدادگر داوطلب اراکی در کتاب «دستان خدا» که تجربه‌های تلخ و شیرینش در هلال‌احمر را روی کاغذ آورده است، درباره ایثار، فداکاری و هر آنچه که باعث می‌شود یک امدادگر دلسوز، بی‌فکر خطر به قلب حادثه بزند، می گوید.
 يکشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
چشم انداز روشن خانه های داوطلبی در استان مرکزی
خانه های داوطلبی هلال احمر، اکنون به خانه امید اقشار نیازمند در شهرها و روستاهای کم برخوردار تبدیل شده است. در استان مرکزی هم خانه های داوطلبی با پشتکار داوطلبان دلسوز این استان، برای رفع نیازها و کمک رسانی به خانواده های کم بضاعت دغدغه دارند. در ادامه با علیرضا محمودی معاون امور داوطلبان استان مرکزی درباره نحوه خدمات رسانی خانه های داوطلبی و چشم انداز آینده این مراکز برای خدمات رسانی بهتر گفتگو کردیم.
 چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
جوان اراکی، پرچم دار صلح و دوستی در ایران
داشتن دنیایی آرام و سراسر صلح و دوستی، یکی از اصلی ترین نوع حقوق بشر است و محقق ساختن آن جز با در نظر گرفتن انسانیت، بشردوستی و ... که از هفت اصل اساسی جمعیت هلال احمر هستند، امکان پذیر نخواهد بود و برای داشتن این مهم در جامعه ای که دغدغه های شخصی و اجتماعی اشخاص بیشتر از صلح و دوستی پایدار میان انسانها شده و انگشت شمارند کسانی که آن را سرلوحه زندگی خود قرار دهند، باید چاره ای اندیشید.
 شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقارن رقابتی سخت با رفاقت های ماندگار در دادرس
توانمندسازی دانش آموزان و دانشجویان به عنوان آینده سازان ایران به خصوص در زمینه مباحث امدادی و درمانی که با جان مردم سر و کار دارد در کشوری که سالانه با حوادث و سوانح زیادی همچون طبیعی و غیرطبیعی اعم از سیل و زلزله و تصادفات رانندگی و ...روبرو است، امری ضروری و غیرقابل انکار است که نیاز به فرهنگ سازی و نهادینه کردن آن در نظام آموزشی کشور، دارد.
 پنج شنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ارائه خدمات بشردوستانه به بالغ بر 2 هزار هموطن سیل زده در استان لرستان، توسط کاروان سلامت و نیکوکاری استان مرکزی انجام شد.
کاروانی از عشق و بشردوستی در لرستان
سیده پریا میرطالبی / از وقوع سیل اخیر روزها گذشته و هنوز هم که هنوز است آثار مخربش بر دل و جان مردم متاثر از آن رخنه کرده و ماه ها زمان می برد تا آبادی و آبادانی همه جا را فرا گیرد و همه چیز مثل روز اولش شود لذا تسریع در روند این امر و تحقق در آن، جز با همیاری و همکاری مردم بشردوست امکان پذیر نخواهد بود.
 سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش بی وقفه نجاتگران مرکزی در سیل لرستان
گزارش//آغاز سالی که پیش روی داریم توام بود با بارانی که جز رحمت، ویرانی های زیادی به بار آورد و تعداد قابل توجهی از هم وطنمان عزیزمان در استانهای مختلف، بی خانمان شده و خسارات زیادی را متحمل شدند، سفره های هفت سین امسال هشت سین داشت و سین آخر، سیل مهربانی مردمی بود که با خلوص نیت و تمام توانشان به یاری مردم سیل زده شتافتند.
 پنج شنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خدمات خالصانه طلاب در مناطق سیل زده، با تمام توان به صورت شبانه روزی
خدمات خالصانه طلاب در مناطق سیل زده، با تمام توان به صورت شبانه روزی
 شنبه ٧ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سیل مهربانی
جهان هستی و هر آنچه درون آن است به امیدی زنده است:
 شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش//موج مهربانی در استان مرکزی
سیده پریا میرطالبی/ سالانه در کشورمان شاهد حوادث زیادی اعم از طبیعی و غیرطبیعی بوده که هر کدام به نوعی زندگی انسان را تحت تاثیر قرار داده و گاهی برای مدتی کوتاه تا بازسازی و برگشت به شرایط عادی، زندگی را برای بازماندگان مختل خواهد کرد و علاوه بر خسارات جانی، خسارات شدید اقتصادی نیز به همراه دارد که همه و همه موجب رنجش خاطر و گاهی آسیب های شدید روانی در بازماندگان خواهد شد.
 پنج شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
سفیران زندگی
سفیران زندگی
گپي با خانواده هلال‌احمري كه فرهنگ اهداي عضو را در بين اعضاي داوطلب‌ ترويج مي‌دهند.
 چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>