مرکزی
امروز دوشنبه  ۱۳ آذر ۱۴۰۲
توسط معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت:

توزیع بیش از 2 هزار و 600 بسته کمک معیشتی در پویش هلال رحمت

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی از توزیع بیش از 2 هزار و 600 بسته کمک معیشتی در پویش هلال رحمت ویژه مناطق کم برخوردار استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ محمد طهماسبی آشتیانی در رابطه با این خبر گفت: در نیمه دوم اسفند ماه سال جاری تعداد ۲ هزار۶۱۶ سبد معیشتی به ارزش تقریبی ۲۲میلیارد ریال در مناطق کمتر برخوردار استان توسط خانه‌های هلال و خیرین و داوطلبان در تمامی‌شعب استان مرکزی توزیع شد.

  طهماسبی آشتیانی عنوان کرد: خیرین ، حامیان و داوطلبان جمعیت هلال احمر به مناسبت فرا رسیدن نوروز و ماه مبارک رمضان، این بسته‌ های کمک معیشتی به ارزش هر بسته حداقل ۱۰ میلیون ریال را تهیه و تامین و در قالب پویش «هلال رحمت» در محلات و مناطق کمتر برخوردار سراسر شعب شهرهای استان توزیع کردند.

وی افزود: این بسته‌ها از تاریخ پانزدهم اسفندماه لغایت صبح روز ۲۹ اسفندماه جاری با مشارکت ۱۳۲نفرازنیروی داوطلب جمعیت هلال احمر تهیه و تامین و با همکاری و نقش آفرینی ۳۹ نفر از کارکنان این جمعیت در میان  خانواده‌های کم برخوردار ساکن در محلات و مناطق کمتر برخوردار سراسر استان توزیع شده‌است.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ادامه گفت: از مجموع بسته‌های معیشتی توزیع شده طی دو هفته اخیر، ۶۴۰ بسته در محلات هدف طرح توسعه و توانمندسازی اجتماع محور ۲۰۲۰ محله کشور و ۱۹۷۶ هزار بسته معیشتی نیز در میان خانوارهای ساکن در سایر محلات و مناطق کمتربرخوردار استان توزیع شده است.

امور داوطلبان جمعیت هلال احمر همواره در اعیاد و مناسبت‌های ملی و مذهبی، طرح های حمایتی مختلفی را برای کمک‌رسانی به نیازمندان برگزار می‌کند و اغلب این کمک‌ها با مشارکت خیرین،حامیان،اشخاص حقوقی و سایر اهداکنندگان مردمی صورت می‌پذیرد که طی سال ۱۴۰۱ حوزه داوطلبان عملکرد موفق و مطلوبی داشته و تمام این عملکردها حاصل تلاش کارشناسان محترم شعب و حمایت های مدیر عامل، خیرین ،داوطلبان،گروه‌های جهادی است.

مشاهده ۱۴۳
/
۱۴۰۲/۰۱/۰۱- ۰۰:۱۳
/
تعداد بازدید:143 سه شنبه 1 فروردین 1402 - 00:13
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است