مرکزی
امروز دوشنبه  ۱۳ آذر ۱۴۰۲

آیین افتتاحیه طرح ملی نوروزی جمعیت هلال احمر در استان مرکزی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری آیین افتتاحیه طرح ملی خدمات نوروزی در جمعیت هلال احمر استان مرکزی همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دکتر علیرضا شهرجردی در رابطه با این خبر گفت: صبح امروز مورخ یکم فروردین ماه سال جاری آیین افتتاحیه طرح های ملی خدمات نوروزی جمعیت هلال احمر همزمان با سایر ارگانهای خدمت رسان در استان با حضور استاندار مرکزی و هیئت همراه، مدیرعامل، معاونین، مشاورین و سایر پرسنل و اعضای فعال امدادی و جوانان در اراک برگزار شد.

دکتر شهرجردی عنوان کرد: طرح های خدمات نوروزی در ۴ قالب امداد و نجات نوروزی توسط معاونت امداد و نجات، ایمنی و سلامت مسافران نوروزی توسط معاونت امورجوانان، آموزش چهره به چهره توسط معاونت آموزش و پژوهش، طرح های نیابت، هلال رحمت و ... توسط معاونت امور داوطلبان در حال اجرا است.

وی افزود: استاندار مرکزی طی دیدار با پرسنل و اعضای مستقر در پست های امدادی، جوانان و آموزش این جمعیت ضمن عرض خداقوت به آنها، از خدمات ارزشمند جمعیت هلال احمر در تمام ایام سال به ویژه نوروز قدردانی کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ادامه گفت: طرحهای مذکور از بیست و چهارم اسفندماه سال ۱۴۰۱ آغاز و از امروز با حضور مسئولان استان و شهرستان به طور رسمی افتتاح شده و تمامی نیروهای امدادی، عملیاتی و جوانان این جمعیت به صورت شبانه روزی در سطوح مختلف استان مشغول خدمت رسانی به هموطنان هستند.

دکتر شهرجردی ضمن تبریک سال نو و قدردانی از حضور فعال پرسنل و اعضای همیشه در صحنه جمعیت هلال احمر بیان داشت: امید است در طول این ایام با پویش های جمعیت هلال احمر همچون بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی) و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی مردم شاهد کاهش حوادث و سوانح بوده و سالی بدون حادثه را آغاز کنیم.‌

گفتنی است علاوه بر حضور چشمگیر جمعیت هلال احمر استان ارگانهای خدمت رسان همچون استانداری، فرمانداری، شهرداری، اورژانس، آتشنشانی، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و ... در افتتاحیه صبح امروز حاضر و با اهدای گل و هدایا به مسافرین نوروزی در ورودی شهر به طور رسمی‌کار خود را آغاز کردند.

مشاهده ۱۵۶
/
۱۴۰۲/۰۱/۰۱- ۲۰:۰۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است