مرکزی
امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲
در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت:

حضور پرشور پرسنل و اعضای جمعیت هلال احمر استان مرکزی در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از حضور پرشور پرسنل و اعضای جمعیت هلال استان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و ارائه خدمات امدادی و عام المنفعه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دکتر علیرضا شهرجردی در رابطه با این خبر گفت: صبح امروز همزمان با فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی‌پرسنل و اعضای فعال جمعیت هلال احمر استان همچون امدادگران و نجاتگران، اعضای جوانان و داوطلبان با حضور پرشور خود در این مراسم به ارائه خدمات امدادی و عام المنفعه پرداختند.

دکتر شهرجردی عنوان کرد: طی این مراسم به بیش از ۳۴۰ نفر خدمات امداد و نجات ارائه شده که از این تعداد ۲۷ نفر مصدوم و خدمات درمان سرپایی دریافت کردند و همچنین ۳۱۷ نفر خدماتی همچون تست قند و فشارخون انجام شد.

وی افزود: در این مراسم ۳۸ تیم امدادی متشکل از ۱۸۸ نفر نجاتگر و پرسنل امدادی، ۱۲ دستگاه خودروی آمبولانس، ۷ دستگاه خودروی کمکدار سبک و یک دستگاه موتور سیکلت امدادی مشارکت داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ادامه گفت: علاوه بر خدمات امدادی مذکور، جوانان فعال این جمعیت با خدماتی همچون برپایی ایستگاه سلامت، فراخوان عضویت و جذب افراد علاقمند و ... از ابتدای مراسم در کنار مردم بودند.

دکتر علیرضا شهرجردی در پایان ضمن قدردانی از حضور پرشور پرسنل، امدادگران، نجاتگران، جوانان و داوطلبان این جمعیت و همچنین خدمات ارزشمند این عزیزان تقدیر و برای یکایک آنها و همچنین برای همه آنها آرزوی تندرستی و موفقیت روزافزون داشت.

مشاهده ۱۹۷
/
۱۴۰۱/۱۱/۲۳- ۰۹:۱۰
/
تعداد بازدید:197 یکشنبه 23 بهمن 1401 - 09:10
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است