مرکزی
امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
توسط جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت:

جمع آوری کمک های مردمی در استان مرکزی ویژه زلزله زدگان خوی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از جمع آوری کمک های مردمی طی هفته جاری به صورت نقدی و غیرنقدی جهت کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دکتر علیرضا شهرجردی در رابطه با این خبر گفت: طی هفته جاری و با هدف حمایت از زلزله زدگان شهرستان خوی در کلیه شعب این جمعیت کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری و تاکنون ۲ محموله از اقلام تهیه و جمع آوری شده به منطقه زلزله زده خوی ارسال شده است.

دکتر شهرجردی عنوان کرد: تاکنون مبلغی بالغ بر ۱ صد و ۵۵ میلیون تومان توسط خیرین جمعیت هلال احمر جمع آوری شده و تا اطلاع ثانوی به صورت مداوم و متمرکز در سطح شهرستان‌ها مستقر خواهند بود.

وی افزود: علاوه بر کمک های نقدی، اقلامی‌به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان همچون وسایل گرمایشی، پتو، مواد غذایی، لوازم بهداشتی و البسه توسط خیرین محترم تهیه، بارگیری و ارسال شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ادامه گفت: بیشترین حمایت از سوی جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان به همت فرماندار این شهرستان و خیرین محترم انجام شده که تا کنون دو محموله کمکهای غیرنقدی ارسال کرده که محموله دوم ظهر امروز بارگیری و ارسال شد.

دکتر شهرجردی اظهار داشت: محموله ارسالی امروز شامل اقلامی همچون ۳ تن برنج، ۳ تن سیب زمینی و پیاز، ۲ هزار تخته پتو، ۶۰۰ قوطی رب، ۴۰ دستگاه بخاری، ۵۰۰ کیلو قند، ۵۰۰ کیلو روغن، ۱۰ کارتن تخم مرغ و سایر اقلام همچون البسه و لوازم بهداشتی با حضور فرماندار، امام جمعه، بخشدار و سایر مسئولان شهرستان بارگیری و به منطقه خوی ارسال شد.

وی در ادامه بیان داشت: مردم فرهیخته، نوع دوست، نیکوکار و همیشه در صحنه استان مرکزی همچون سنوات قبلی و ایام مختلف در کنار مردم عزیز خوی بوده و تا ثبات و پایداری شرایط موجود، آنها را حمایت کرده و تنهایشان نخواهند گذاشت.

مشاهده ۱۶۲
/
۱۴۰۱/۱۲/۰۲- ۱۴:۱۸
/
تعداد بازدید:162 سه شنبه 2 اسفند 1401 - 14:18
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است