مرکزی
امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲
توسط جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت:

امدادرسانی به بیش از ۱ صد و ۶۰ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته در برف و کولاک

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از امدادرسانی تیم های امدادی و عملیاتی این جمعیت به بیش از ۱۶۰ نفر طی برف و کولاک ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دکتر علیرضا شهرجردی در رابطه با این خبر گفت: با توجه به ادامه بارشها از ابتدای هفته تاکنون و امدادرسانی در روزهای متوالی، طی ۲۴ ساعت گذشته به بیش از ۱۶۰ نفر در محورهای مواصلاتی و پرتردد استان مرکزی توسط تیم های امدادی و عملیاتی این جمعیت امدادرسانی شد.

دکتر شهرجردی عنوان کرد: طی این ۲۴ ساعت به ۱۲۸ نفر از متاثرین در برف و کولاک اسکان اضطراری داده شد و اقلامی همچون ۸۲ تخته پتو، ۴۴ قوطی کنسروجات، ۵۰ قرص نان، ۷ کیلو خرما و ۶۰ بطری آب معدنی بین این افراد توزیع شد.

وی افزود: در عملیات مذکور ۵ تیم امدادی همچون ۱۰ نفر نیروی عملیاتی، ۵ نفر از پرسنل و ۱۲ نفر از امدادگران مشارکت داشتند و از ۳ دستگاه آمبولانس و ۲ دستگاه خودروی کمکدار سبک بکارگیری شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ادامه ضمن عرض خداقوت به کلیه عوامل امدادی و عملیاتی این جمعیت گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی حاکم در استان مرکزی، تیم های عملیاتی این جمعیت با بکارگیری از کلیه تجهیزات مورد نیاز به طور کامل آماده باش بوده و در مرکز پاسخگویی کنترل و هماهنگی عملیات معاونت امداد و نجات این جمعیت به صورت شبانه روزی پاسخگوی مردم عزیز هستیم.

مشاهده ۱۴۲
/
۱۴۰۱/۱۱/۲۸- ۱۴:۴۵
/
تعداد بازدید:142 جمعه 28 بهمن 1401 - 14:45
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است