مرکزی
امروز سه شنبه  ۱۴ آذر ۱۴۰۲
توسط جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت:

نشست خبری مدیرعامل و اصحاب رسانه استان

صبح امروز نشست خبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اصحاب رسانه با هدف ارائه عملکرد یک ساله جمعیت هلال احمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ صبح امروز مورخ بیست و پنجم اسفندماه سال جاری، نشست خبری مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و اصحاب رسانه با حضور مدیرعامل، معاونین امداد، جوانان، منابع انسانی و مشاوران مدیرعامل برگزار شد.

این نشست با هدف ارائه عملکرد یک ساله جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ایام مختلف سال، برنامه‌های ابلاغی، حوادث و سوانح موجود و همچنین دستاوردهای این جمعیت در سال جاری توسط مدیرعامل مطرح شد.

عملکرد مذکور مختص کلیه واحدهای جمعیت همچون حوزه مدیرعامل، جوانان، امداد، داوطلبان، منابع انسانی آموزش و پژوهش، درمان و توانبخشی و ... بوده که به تفکیک طبق اولویت، اهم فعالیت های اجرا شده و کلیه دستاوردهای آنان در این جلسه مطرح شد.
در ادامه جلسه دکتر علیرضا شهرجردی از اجرای طرح های امداد و نجات نوروزی و طرح نوروزی جوانان، طرح کرامت ماه مبارک رمضان، طرح های سحر و سحاب و ... که از طرحهای پیش رو هستند نیز به طور کامل خبر داد.

گفتنی است در پایان با اهدای لوح و جوایز از تمامی خبرنگاران به پاس همکاری ارزشمند آنها طی یک ساله اخیر تقدیر به عمل آمد .

مشاهده ۱۰۳
/
۱۴۰۱/۱۲/۲۵- ۲۳:۴۳
/
تعداد بازدید:103 پنج شنبه 25 اسفند 1401 - 23:43
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است