مرکزی
امروز دوشنبه  ۱۰ مهر ۱۴۰۲
توسط معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت:

برگزاری ۱۲ دوره تخصصی در اسفند ماه سال جاری

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از برگزاری ۱۲ دوره تخصصی ویژه ۴۳۰ نفر از امدادگران و نجاتگران این جمعیت به صورت استانی و شهرستانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دکتر علیرضا شهرجردی در رابطه با این خبر گفت: در اسفند ماه سال جاری ۱۲ دوره تخصصی به تفکیک خواهران و برادران در سطح استان برگزار و بیش از ۴۳۰ نفر از امدادگران و نجاتگران از این دوره‌ها بهرمند شدند.

دکتر شهرجردی عنوان کرد: دوره‌های مذکور همچون ۳ دوره تخصصی اقدامات بیش بیمارستانی، ۲ دوره تخصصی اصول پیمایش و ناوبری در عملیات، ۳ دوره تخصصی مخابرات و ارتباطات رادیویی، ۱ دوره تخصصی پایه جستجو و نجات در کوهستان بوده است.

وی افزود: از ۱۲ دوره دوره تخصصی و ۴۳۰ فراگیر، ۱۰ دوره آن مربوط به برادران امدادگر و ۲ دوره آن مربوط به خواهران امدادگر بوده که دوره تخصصی جستجو و نجات در کوهستان ویژه برادران به صورت استانی و مابقی دوره‌ها در شعب اراک، ساوه، زرندیه؛ تفرش، خمین و دلیجان برگزار شده است.

گفتنی است علاوه بر دوره‌های تخصصی مذکور ماهانه حدودا دو تا ۳ دوره مقدماتی امداد و کمک های اولیه در شعب استان برگزار و به ترتیب دوره‌های بعدی را گذرانده و به این شکل در درجه بندی‌های امدادی شرکت می‌کنند.

مشاهده ۱۲۱
/
۱۴۰۱/۱۲/۲۸- ۱۲:۱۳
/
تعداد بازدید:121 یکشنبه 28 اسفند 1401 - 12:13
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است