مرکزی
امروز سه شنبه  ۴ مهر ۱۴۰۲

آیین اختتامیه طرح ملی خدمات بشردوستانه جوانان در استان مرکزی

آیین اختتامیه طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروزی 1402 سازمان جوانان با حضور مسئولان کشوری، استان و شعب جمعیت هلال احمر استان مرکزی همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ عصر روز گذشته مورخ چهاردهم فروردین ماه سال جاری آیین اختتامیه طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروز 1402 با حضور ارزشمند حجت الاسلام بختی نماینده ولی فقیه در سازمان جوانان کشور، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، مدیر عامل،مدیر روابط عمومی استانداری مرکزی. معاونین،مشاورین، روسای ادارات، روسای شعب هلال احمر و  کارشناسان و اعضای  فعال جوانان و همچنین مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری ، مدیر کل دفتر شوراها و روستاهای استانداری، مدیرکل روابط عمومی استانداری مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان ، مدیر کل کتابخانه‌های استان، جانشین پلیس راهور استان مرکزی و معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شازند و جمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

در ابتدای مراسم حجت الاسلام میرهاشمی ضمن تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان به مدعوین و میهمانان حاضر در مراسم اختتامیه خبرمقدم گفته و افزود: اجرای بیست و سومین دوره از طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروز 1402 در واقع کارویژه ای بود که با همت بالای مسئولان و اعضای فعال صورت گرفت، حضور مسئولان بالا رتبه استانی در تمامی طول اجرای طرح بسیار کم نظیر بوده که با همت مدیرعامل محقق شده و تلاش شبانه روزی اعضای جمعیت هلال احمر در خدمت بی منت در پست های نوروزی ارائه خدمات ایمنی و سلامت، بشردوستانه و فرهنگی و اجتماعی بسیار زیبا بود و جای تقدیر داشت.

در ادامه دکتر شهرجردی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی ضمن عرض خیرمقدم خدمت یکایک میهمانان حاضر در آیین اختتامیه طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروز جوانان، گزارشی از آمار خدمات ارائه شده در طرح های نوروزی جوانان، امداد و نجات و داوطلبان ارائه دادو از زحمات پرسنل و کلیه عوامل اجرایی و اعضای فعال قدردانی کرد.

حجت الاسلام بختی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جوانان طی این نشست بیان داشت: فلسفه حضور من در این جمع بیشتر بخاطر اعضای جمعیت هلال احمر است چرا که اگر نبودند این حماسه آفریده نمی‌شد و چه زیبا فرمود حضرت آیت الله خامنه ای که محور حرکت در هر جامعه و کشوری جوانان هستند یعنی اگر شما رشد و تعالی بخواهید باید تکیه شما به جوانان باشند و اگر جوانی نباشد این رشد و تعالی وجود ندارد که مصداق بارز آن همین جمعیت هلال احمر است.

در ادامه این نشست دو میهمان ویژه از استانداری و مدیرکل کتابخانه‌های استان به نمایندگی از سایر مدعوین گرانقدر از زحمات جمعیت هلال احمر در طرح های نوروزی و تمامی ایام سال قدردانی کرده و ضمن عرض خداقوت خدمت یکایک این عزیزان برای آنها آرزوی سربلند و موفقیت روزافزون داشتند.

در پایان از دو پست برتر خدمات بشروستانه در سطح استان همچون شعب آشتیان و شازند و همچنین اعضای فعال ستادی همچون رابطین خبری، آماری و نظرسنجی سازمان جوانان با حضور مسئولان حاضر تقدیر شد.

 

مشاهده ۲۶۷
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۵- ۱۲:۴۴
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است