مرکزی
امروز سه شنبه  ۴ مهر ۱۴۰۲
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور؛

رشد ۴۰ درصدی توسعه پایگاه‌ها و پست های نوروزی در سال ۱۴۰۲

صبح امروز دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور طی سفر یک روزه استانی به استان مرکزی از پایگاه شهدای زرندیه بازدید و به اتفاق مدیرعامل، معاونین و مشاورین جمعیت هلال احمر استان با فرماندار، امام جمعه و سایر مسئولان شهرستان زرندیه دیدار داشت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور طی این بازدید ضمن تبریک ولادت با سعادت امام حسن (ع) و تبریک بهار طبیعت و بهار معنویت گفت: سال ۱۴۰۱ برای جمعیت هلال احمر سال پر حادثه ای بود که با توجه به تمامی موانع و مشکلات بسیار خوب درخشید و حضور فعالی داشت.

دکتر سلیمانی عنوان کرد: در ابتدای سیل در استان‌های شمالی، شرق و غرب کشور، زلزله‌های متوالی در خوی، ترکیه و سوریه و ... را داشتیم که جمعیت هلال احمر با بکارگیری حداکثر تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی موجود در کاهش آلام بشری نقش بسزایی داشت.

وی افزود: در سال جاری هم انصافا تمامی دستگاه‌ها خوب عمل کردند و خدماتی که جمعیت هلال احمر از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۱ تا پایان طرح های نوروزی ارائه داد قریب ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار خدمت در بخش های مختلف به مسافران ارائه داد که یک رشد ۴۰ درصدی در توسعه پایگاه‌های امدادی و پست های نوروزی در راستای خدمت رسانی داشته ایم.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور در ادامه گفت: ۶۹ هزار عوامل اجرایی که ۵۰ هزار نفر آن در راستای خدمات بشردوستانه در پست های نوروزی سازمان جوانان و ۱۹ هزار نفر در طرح ملی امداد و نجات نوروزی در پایگاه‌های ثابت و سیار به مسافران امدادرسانی کرده اند.

دکتر سلیمانی اظهار داشت: یک هزار و ۹۵۰ پایگاه امداد و نجات که ۶۵۰ پایگاه ثابت و مابقی به صورت موقت در مبادی و مراکزی که حادثه خیز هستند ایجاد و به صورت شبانه روزی از ابتدای طرح نوروزی در خدمت مردم بوده اند.

وی در پایان ضمن قدردانی از پرسنل، امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر استان مرکزی گفت: بدون شک حماسه ای که در طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر در سال جاری آفریده شد بدون تلاش، پشتکار و اتحاد تک تک پرسنل و اعضای جمعیت هلال احمر در سراسر کشور امکان پذیر نبوده و نخواهد بود، امید است در سایه توجهات امام عصر (عج) موفق و سربلند باشید.

مشاهده ۱۰۶
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۶- ۱۱:۴۷
/
تعداد بازدید:106 چهارشنبه 16 فروردین 1402 - 11:47
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است