مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲

ارائه خدمات نوروزی به بیش از ۹ هزار و ۹۰۰ نفر در شهرستان محلات

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات از ارائه خدمات بشردوستانه به بیش از ۹ هزار و ۹۰۰ نفر در ایام نوروز توسط جمعیت هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ علی نجفی در رابطه با این خبر گفت: از تاریخ بیست و پنجم اسفندماه سال ۱۴۰۱ تا تاریخ چهاردهم فروردین ماه سال جاری در پست نوروزی خدمات بشردوستانه جمعیت هلال احمر واقع در پارک سرچشمه این شهرستان به ۹ هزار و ۹۰۵ مسافر نوروزی ارائه خدمت کرده و بخاطر موقعیت جغرافیایی این پست یکی از شلوغ‌ترین پست های نوروزی استان بوده است.

نجفی عنوان کرد: از خدمات مذکور تعداد ۵هزار و ۵۵ نفر به ایستگاه ایمنی و سلامت، ۴ هزار و ۶۳۸ نفر به فضای دوستدار کودک و برای ۲۱۲ نفر خدمات امدادی انجام شده است .

وی افزود: تعداد ۱۶۵ نفر به پویش ملی بهرفت( بهبود رفتارهای ترافیکی ) پیوستند و ۲ هزار و ۲۰۰ نفر در نظرسنجی سازمان جوانان از نظر محبوبیت پست شرکت کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان محلات رئیس ادامه گفت: در ابتدای طرح تا چهاردهم فروردین ماه تعداد ۹۰ عضو خواهر و ۴ عضو برادر در پست های ثابت و یک اکیپ سحاب با ۱۴ نیروی دوچرخه سوار و ۱۴ نیروی پیاده در پارک سرچشمه محلات به صورت سیار خدمت رسانی کرده اند.

مشاهده ۲۷۳
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۸- ۱۴:۵۸
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است