مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲

ارائه خدمات بشردوستانه به بیش از ۳ هزار مسافر نوروزی در تفرش

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفرش از ارائه خدمات بشردوستانه در طرح ملی نوروز ۱۴۰۲ به بیش از ۳ هزار و ۱۰۰ مسافر توسط جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ زیبا حاج محمدی در رابطه با این خبر گفت: از تاریخ بیست و پنجم اسفندماه سال ۱۴۰۱ همزمان با آغاز طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروز در سراسر کشور در شهرستان تفرش به ۳ هزار و ۱۱۹ مسافر نوروزی ارائه خدمات عام المنفعه داده شده است.

حاج محمدی عنوان کرد: این خدمات همچون انجام تست قند و فشارخون در ایستگاه ایمنی و سلامت، خدمات امدادی توسط تیم سحاب و ارائه خدمات در فضای دوستدار کودک این جمعیت بوده است.

وی افزود: این طرح با مشارکت فعال تعداد ۶۶ عضو خواهر و ۱۷ عضو برادر در پست ثابت از ابتدای طرح تاکنون و یک اکیپ سیار با ۶ دوچرخه سوار و یک نفر پیاده در تاریخ دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه برگزار شد‌.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفرش در ادامه گفت: تعداد ۳۷۶ نفر در پست ثابت شهرستان تفرش به پویش ملی بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوستند و ۱۳۰ نفر از خیمه‌های نماز این پست بهره مند شدند.

زیبا حاج محمدی بیان داشت: در این مدت تعداد ۲ هزار ۶۹۸ اقلا زیست محیطی توزیع و از ۱۳ مخاطره پیشگیری شد و همچنین تعداد ۶۹۳ نفر در نظرسنجی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شرکت کردند.

مشاهده ۲۵۸
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۸- ۱۵:۳۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است