مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان صورت گرفت:

بهره مندی بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ مسافر نوروزی در آشتیان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان از بهره مندی بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ مسافر از طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروز ۱۴۰۲ در شهرستان آشتیان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ مصطفی طهماسبی در رابطه با این خبر گفت: از تاریخ بیست و پنجم اسفندماه سال ۱۴۰۱ لغایت چهاردهم فروردین ماه سال جاری در ۱ پست ثابت شهرستان آشتیان به ۳ هزار و ۸۱۹ مسافر نوروزی ارائه خدمت شد.

طهماسبی عنوان کرد: تعداد مذکور شامل خدماتی همچون ایستگاه سلامت و ایمنی و فضای دوستدار کودک در پست ثابت این جمعیت و خدمات امدادی در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه توسط تیم سحاب این جمعیت بوده اند.

وی افزود: تعداد ۳ هزار و ۵۳۴ مسافر نوروزی در نظرسنجی سازمان در این پست شرکت کرده و پست ثابت جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان از نظر محبوبیت موفق به کسب مقام ششم کشوری از بین تمامی‌پست های نوروزی شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آشتیان بیان داشت: تعداد ۸۹۲ نفر در این پست به پویش ملی بهرفت( بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوستند و تعداد ۱ هزار و ۵۹۵ عدد اقلام زیست محیطی بین مسافران توزیع شد.

مصطفی طهماسبی افزود: علاوه بر خدمات مذکور تعداد ۷۰ مخاطرات توسط تیم های ثابت و سیار این جمعیت همچون ۶۱ عضو خواهر و ۱۴ عضو برادر پیشگیری شده است.

مشاهده ۲۵۵
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۸- ۱۵:۳۸
/
تعداد بازدید:255 جمعه 18 فروردین 1402 - 15:38
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است