مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲
توسط جمعیت هلال احمر شهرستان اراک صورت گرفت:

ارائه خدمات بشردوستانه به بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ نفر در شهرستان اراک

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اراک از ارائه خدمات بشردوستانه به بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ نفر در این شهرستان توسط جوانان فعال این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ آرش اشتری در رابطه با این خبر گفت: از تاریخ بیست و پنجم اسفندماه سال ۱۴۰۱ همزمان با سراسر کشور به ۳ هزار و ۷۳۹ نفر خدماتی همچون تست فشار خون و ... در ایستگاه ایمنی و سلامت، خدمات امدادی توسط تیم های سحاب و ایجاد فضایی شاد و مفرح در فضای دوستدار کودک ارائه شد.

اشتری عنوان کرد: این جمعیت در طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروز ۱۴۰۲ با ۱ پست ثابت و یک پست سیار در اماکن پر تردد شهر با ۳۳ عضو برادر و ۴۷ عضو خواهر به مسافران و مراجعین خدمت رسانی کردند.

وی افزود: در پست های نوروزی شهر اراک ۱ صد و ۷۰ نفر به پویش ملی بهرفت( بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوسته و ۲ هزار و ۶۸۷ نفر در نظرسنجی سازمان جوانان که میزان محبوبیت پست را نشان میداد شرکت کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اراک در ادامه گفت: علاوه بر خدمات مذکور طی اجرای این طرح تعداد ۱ هزار ۸۷۰ عدد اقلام زیست محیطی بین مسافران توزیع و از تاریخ مذکور مبلغی بالغ بر ۶ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان به عنوان حمایت و مشارکت مالی جذب شد.

اشتری در پایان ضمن قدردانی از تمامی عوامل اجرایی این طرح گفت: این طرح هر ساله در سراسر کشور برگزار و شهر اراک به عنوان شاه راه و یک محور مواصلاتی پرتردد همواره میزبان تعداد زیادی مسافر بوده که با اجرای این طرح و ارائه خدمات مذکور می‌توان به نحو احسن در خدمت مسافران بود.

مشاهده ۲۴۷
/
۱۴۰۲/۰۱/۱۸- ۱۵:۴۵
/
تعداد بازدید:247 جمعه 18 فروردین 1402 - 15:45
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است