مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲
توسط جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت؛

حضور پرشور پرسنل و اعضا در راهپیمایی روز جهانی قدس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از حضور پرشور پرسنل و اعضای فعال جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد‌.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دکتر علیرضا شهرجردی در رابطه با این خبر گفت: صبح امروز پرسنل جمعیت هلال احمر استان همچون مدیرعامل، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاونین جوانان و امداد، رئیس اداره حراست، جمعی از پرسنل استان و شعبه اراک و همچنین اعضای فعال تیم واکنش سریع، مرکز کنترل هماهنگی عملیات، جوانان و داوطلبان در مراسم راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

دکتر شهرجردی عنوان کرد: قداست و جایگاه جمعیت هلال احمر به جای خود ولی حضور اعضای این جمعیت مردمی‌که بازوان قدرتمند آن هستند به صورت داوطلبانه بدون هیچ چشم داشتی در فعالیت های مختلف، خود یک حماسه غرور آفرین است.

وی افزود: خدمت به مردم در جمعیت هلال احمر همان حضور در صحنه‌های دفاع مقدس بوده و اتحاد و همدلی بین اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر که پا به پای مردم در سیل و زلزله و ... قدم برداشته و خود را جدای از مردم ندانسته، بسیار زیبا و در راستای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی و اهداف والای جمعیت هلال احمر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در پایان ضمن قدردانی از حضور پرشور پرسنل، اعضا، داوطلبان و امدادگران این جمعیت در راهپیمایی روز قدس گفت: جمعیت هلال احمر استان مرکزی با اتحاد و یکدلی بین پرسنل و اعضا در یکساله اخیر و در عناوین مختلف بسیار خوش درخشید و برگ های زرین دیگری در دفتر خدمت رسانی به مردم عزیز کشور را ثبت کرد.

مشاهده ۲۸۲
/
۱۴۰۲/۰۱/۲۵- ۲۳:۵۲
/
تعداد بازدید:282 جمعه 25 فروردین 1402 - 23:52
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است