مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲
توسط جمعیت هلال احمر استان مرکزی صورت گرفت:

امدادرسانی به بیش از ۴۸۰ نفر در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی از امدادرسانی به بیش از ۴۸۰ نفر در راهپیمایی روز جهانی قدس توسط تیم های امدادی و عملیاتی این جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ دکتر علیرضا شهرجردی در رابطه با این خبر گفت: صبح امروز مورخ بیست و پنجم فروردین ماه سال جاری و همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی به بیش از چهارصد و 85 نفر توسط ۱۶ تیم امدادی و عملیاتی این جمعیت امدادرسانی شد.

دکتر شهرجردی عنوان کرد: ۱۶ تیم عملیاتی مذکور همچون ۱۰۰ نفر نیروی عملیاتی در ۱۳ شعبه جمعیت هلال احمر استان در راهپیمایی روز جهانی قدس با تجهیزات مورد نیاز به صورت ثابت در ایستگاه‌های سلامت و سیار در راهپیمایی و در کنار مردم حضور داشتند.

وی افزود: خدمات تیم های امدادی و عملیاتی حاضر در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس همچون برپایی ایستگاه‌های سلامت و همچنین انتقال افرادی که نیاز به مرکز درمانی داشتند و درمان ۵ نفر به صورت سرپایی بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ادامه گفت: ۱۴ خودروی امدادی در سطح شهرستانهای استان مرکزی از صبح امروز تا پایان مراسم به همراه نیروهای امدادی به صورت مجهز و آماده عملیات مستقر بوده است.

دکتر علیرضا شهرجردی در پایان ضمن قدردانی از عوامل حاضر در مراسم امروز گفت: حضور فعال جمعیت همیشه در صحنه هلال احمر به عنوان نیروی‌های حمایتی و پشتیبان مردم در صورت نیاز به امدادرسانی مایه دلگرمی مردم بوده و اتحاد و همدلی این عزیزان در تمامی امور و برنامه‌های مختلف در طی سال ستودنی است.

مشاهده ۲۶۰
/
۱۴۰۲/۰۱/۲۶- ۰۰:۱۱
/
تعداد بازدید:260 شنبه 26 فروردین 1402 - 00:11
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است