مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲
در سفر یکروزه رئیس سازمان جوانان و مسئولان کشوری به استان مرکزی صورت گرفت:

از بازدید میدانی پروژه امدادی آموزشی شعبه ساوه تا تقدیر از فعالان طرح نوروزی

عصر امروز رئیس سازمان جوانان با هیئت همراه در معیت مدیرعامل و سایر مسئولان استانی از پروژه امدادی آموزشی جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه بازدید و در حاشیه این برنامه از فعالان طرح نوروزی این جمعیت تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ ظهر امروز مورخ بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری حجت الاسلام مدنی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به همراه دکتر مرادی پور معاون عملیات سازمان امداد و نجات، مهندس نورالدینی مدیرکل عمران جمعیت هلال در معیت مدیرعامل، مشاور عالی مدیرعامل، معاونین جوانان و امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مرکزی و رئیس و پرسنل شعبه ساوه از پروژه امدادی آموزشی این جمعیت بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید طی مراسمی‌با حضور مسئولان مذکور از فعالان طرح ملی خدمات بشردوستانه نوروز ۱۴۰۲ جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ساوه قدردانی شد.

شما جوانان تمدن ساز و افتخار آفرین هستید

رئیس سازمان جوانان در جمع مسئولان و جوانان گفت: شما جوانانی هستید که به عقیده بنده که به عنوان خدمتگزار در جمعیت هلال احمر حضور دارم تمدن سازی و افتخار آفرینی می‌کنید، در همین ایام نوروز پیش بینی ما ۵۰ هزار نفر بود که تخمین ما با عددی که محقق شد بسیار متفاوت و این خدمات گسترده تر بود.

این حس نوع دستی و خدمت در جوانان بسیار تحسین برانگیز بوده همچون وقتی که مقرر بود با حضور ۱۰ هزار عضو جوان، ۱۰۰ هزار نهال در کمترین زمان کاشته شود، رئیس منابع طبیعی اعلام کرد که رکورد جهانی را شما در امر درختکاری با کاشت ۱۰۰ هزار نهال توسط بیش از ۱۲ هزار عضو جوان در کمتر از بیست دقیقه شکستید،این یعنی افتخارآفرینی برای جمعیت هلال احمر به واسطه رشادت ها، ایثار و عشق ورزی شما محقق شد.

روح و سبقه، رنگ الهی است، خداوند می فرماید من در وجود شما از روح خود دمیدم، این موهبت در وجود تمامی انسانها یکسان بوده اما بعضی از آنها به آن توجه بیشتری داشته و با توجه به آن رفتارهای خداپسندانه و بشردوستانه دارند.

شما جوانان در طرح ملی خدمات بشردوستانه با شعار جوانان هلال سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی حضور پیدا کرده و با این نیت و هدف به همنوعان خود کمک کنید که بسیار هم خوش درخشیدید‌.

مشاهده ۳۳۶
/
۱۴۰۲/۰۱/۲۹- ۰۸:۵۷
/
تعداد بازدید:336 سه شنبه 29 فروردین 1402 - 08:57
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است