مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲
در سفر یکروزه سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور به استان صورت گرفت

از حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه تا جلسه اداری با حضور مسئولان استانی

ظهر روز گذشته سرپرست معاونت توسعه و منابع انسانی جمعیت هلال احمر و هیات همراه در معیت مدیرعامل و سایر مسئولان استانی با حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی اراک به بیان سخنرانی پرداختند و با تشکیل جلسه اداری مسائل و مشکلات حوزه منابع انسانی مورد بررسی قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی؛ ظهر روز گذشته مورخ پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری امیر جبلی سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی جمعیت هلال احمر در معیت مدیرعامل، مشاورین، معاونین و روسای ادارات و جمعی از اعضای جمعیت هلال احمر در نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت کردند.

موقعیت استراتژیک جمعیت هلال احمر استان مرکزی ویژگی‌های ارزشمندی دارد

سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی در سخنرانی نماز جمعه در جمع مسئولان و امدادگران و نجاتگران گفت:

ایران عزیز بر نخبه پروری و شهید پرور ای استان مرکزی واقف است

بسیار خوش اقبال و خوش سعادت هستم که امروز در جمع امدادگران و نجاتگران استان مرکزی بار دیگر مهر خدمتگزاری را بر کتیبه ارزشمند جمعیت هلال احمر ایران رسا داشته باشم.

 همانطور که همگان میدانند موقعیت استراتژیک استان مرکزی امتیازات و ویژگی‌های ارزشمندی را از آن خود کرده است .

به مناسبت فرارسیدن هفته هلال احمر که روز خدمتگزاری جمعیت هلال احمر است به نیابت از ریاست محترم جمعیت هلال احمر در محضر شما عزیزان هستم تا پیام تبریک و قدردانی ایشان را به پاس زحمات و تلاش‌های نیروهای خدوم جمعیت هلال احمر به شما ارائه کنم .

کشور ما بیش از ۳۰ خطر و بلایا را تجربه کرده و توانسته با ارائه خدمات متعدد در جوامع بین‌المللی جز پنج جمعیت مطرح عملیاتی دنیا باشد و در همین راستا و ارائه خدمات در زلزله اخیر ترکیه رئیس جمهور این کشور نشان لیاقت و افتخار را به جمعیت هلال احمر ایران اهدا کرد.

 در استان مرکزی ما شاهد همگرایی و هم افزایی خوبی در بین سایر ارگان‌ها هستیم و در استان مرکزی استاندار محترم و تیم اجرایی با جمعیت هلال احمر همگرایی و همسویی ارزشمندی را در ارائه خدمات به مردم شریف دارند. 

 این قول و تعهد را به عنوان عضوی از خانواده بزرگ هلال احمر در هفته ای که متعلق به این مجموعه است اعلام می‌کنم که در تمامی حوادث و ماموریت ها ،در هر نوع لباسی که باشیم در کنار مردم هستیم .

تکریم نیروی انسانی وظیفه ماست

سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی در جمع مدیران جمعیت هلال احمر و در جلسه شورای اداری بیان داشت:

در هفته هلال احمر برنامه‌های مختلف فرهنگی، جهادی به صورت متمرکز در کل کشور در حال اجراست

در سال گذشته و سالر پیشرو ما با موضوع بازنشستگان عزیز روبرو هستیم که بنا داریم تصمیمات جدیدی را در به کارگیری و جذب نیروهای انسانی جدید و تزریق این نیروها به کل استان‌ها داشته باشیم.

در خصوص امور رفاهی و پشتیبانی بر اساس شرایط استخدامی‌بعضی از پرسنل محترم حائز دریافت مزایای نمی‌شوند که به دنبال این هستیم با برنامه ریزی‌ها در رابطه با شرایط استخدامی و تامین منابع مالی این موضوع را به نحو مطلوب مدیریت کنیم و سعی داریم که همه کارکنان در کنار هم دیده شوند.

هلال احمر استان مرکزی همواره در خدمت رسانی در حوادث پیشتاز است

دکتر نظری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری استان مرکزی در حاشیه نماز عبادی سیاسی روز جمعه و همزمان با فرارسیدن هفته هلال احمر گفت:

هلال احمر استان مرکزی در همه حوادث و اتفاقات بسیار خوب عمل کرده است .در حوادث اخیر از جمله آتش سوزی تالاب میقان و تصادفات جاده ای شاهد حضور به موقع و موثر جمعیت هلال احمر استان مرکزی بوده‌ایم.

 فرارسیدن هفته هلال احمر و مشخص شدن یک هفته برای این مجموعه کم است و ما در کل سال باید قدردان زحمات و تلاش‌های این عزیزان باشیم .

تصاویر

مشاهده ۳۸۸
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۶- ۱۱:۵۳
/
تعداد بازدید:388 شنبه 16 اردیبهشت 1402 - 11:53
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است