مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲

پیام تبریک حمید کمانکش فرماندار شهرستان خمین بمناسبت فرارسیدن هفته هلال احمر

.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، متن پیام به شرح زیر است : 

 

۱۸ اردیبهشت‌ ماه هر سال نه ‌تنها در تقویم ایران که در سراسر جهان یادآور تلاش زنان و مردانی است که خدمت به هم ‌نوع و تلاش برای پیشگیری و تسکین دردها و مصائب نوع بشر را همچون فریضه‌ای انسانی و الهی چراغ راه زندگی خود قرار داده‌اند . آن‌ها که در لباس‌ سرخ‌ رنگ خود بی‌هیچ ادعا و مطالبه‌ای برای زدودن غبار غم و اندوه و محرومیت از چهره جهان پر از حادثه و مصیبت امروز، بهترین و شیرین‌ترین روزهای زندگی خود را خالصانه وقف کرده‌اند.

جمعیت هلال احمر با بهره گیری از آموزه‌های مکتب ناب اسلام و تحت لوای سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با استفاده از ظرفیت های مادی و معنوی سازمانی و با شعار بشردوستی در نهادینه کردن فرهنگ های اصیل ایرانی اسلامی در گستره ی جهان همواره به نیکی درخشیده است و در سخت ترین شرایط و بحرانی ترین زمان در هنگام خشم و قهر طبیعت در کنار آسیب دیدگان بویژه هموطنان عزیز بوده است.

اینجانب ضمن تشکر و قدردانی از زحمات همه اعضای خانواده بزرگ هلال احمر به ویژه در شهرستان خمین ، روز جهانی صلیب سرخ و آغاز هفته هلال احمر را صمیمانه به پرسنل ، نجاتگران ، داوطلبان و اعضای جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان خمین تبریک عرض نموده ، از ایزد منان سلامتی و توفیق روز افزون همه امدادگران، داوطلبان، جوانان و فعالان حوزه امدادرسانی را مسئلت دارم .

             حمید کمانکش 

       فرماندار شهرستان خمین

مشاهده ۲۶۱
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۹- ۱۸:۴۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است