مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان مرکزی طی پیامی فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ، آغاز هفته هلال احمر و یکصد یکمین سالگرد این جمعیت را تبریک گفت

⭕️نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان مرکزی طی پیامی فرارسیدن روز جهانی صلیب سرخ ، آغاز هفته هلال احمر و یکصد یکمین سالگرد جمعیت هلال احمر را به تلاشگران عرصه امداد و نجات و خدمات داوطلبانه و بشردوستانه این نهاد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی در متن پیام ایشان آمده است ؛

نام جمعیت هلال احمر با ایثار و احساس مسئولیت انسان‌های شریف و با اراده ‌ای گره خورده که همچون فرشتگان در سخت ترین و بحرانی ترین لحظات، در کنار هموطنان و همنوعان خود بوده و به یاری نیازمندان و امدادطلبان می‌شتابند. ، این جمعیت در صد سال گذشته خدماتِ متعدد، متنوع و عام المنفعه‌ای داوطلبانه بسیاری را در ایران اسلامی ارائه کرده است که بهره‌برداران این خدمات نیازمندان، محرومان، مصیبت دیدگان و اقشار ضعیف جامعه بوده‌اند.

امروز روز هلال‌احمری است و این روز را باید به همه هلال‌احمر‌ هایی که با دل‌های پاک و اراده‌های معطوف به زدودن رنج از جان و چهره مردم ناتوان عالم به خدمت مشغول‌اند تبریک گفت. 

روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر فرصت ارزشمندی است برای پاسداشت خدمات انسان دوستانه و داوطلبانه طلایه داران مهرورزی و پرچمداران نوعدوستی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران که همه توان خود را در خدمت به ایران اسلامی‌بسیج کرده و همواره در صف مقدم مقابله با حوادث و بحران‌ها پیشتاز بودند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن هجدهم اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و هفته هلال احمر با شعار " هلال ، نشان امید " با نثار درود به ارواح پاک شهدای ایران اسلامی، عزت روزافزون را برای پرسنل و اعضای خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان مرکزی از درگاه خداوند منان خواستارم.

        حجت السلام و المسلمین

            سید رضا میر هاشمی 

     مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه  

در جمعیت هلال احمر استان مرکزی

مشاهده ۲۸۹
/
۱۴۰۲/۰۲/۱۹- ۱۸:۵۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است