مرکزی
امروز دوشنبه  ۳ مهر ۱۴۰۲

درخشش خوب جمعیت هلال احمر استان مرکزی در ۶ ماه اخیر

اختصاص منابع مالی از فدارسیون بین المللی صلیب سرخ در بحث های درمانی و تجهیزات،خانه‌های هلال

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مرکزی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مرکزی در حاشیه سفر نماینده فدراسیون بین الملی صلیب سرخ و هلال احمر هدف این سفر را: بحث تامین منابع مالی در زمینه‌های؛ درمان  و توانبخشی، تجهیزات  امدادی و خانه‌های هلال بیان داشت:  در سه ماه گذشته بیش از ۵۵۰ مجوز خانه هلال صادر شده که نزدیک به ۸۹۰ نفر از دهیاران  روستایی دوره‌های کوتاه مدت آمادگی با بحران را سپری کرده‌اند که در استان مرکزی این اقدام بی‌نظیر است.

وی ادامه داد: کسب مقامات برتر استانی در حوزه جوانان، داوطلبان و امداد و نجات در ایام نوروز نشان از همدلی و همکاری گسترده مجموعه هلال احمر در تمامی عرصه‌ها دارد. 

علیرضا شهرجردی در نشست صمیمی‌با حضور رئیس دفتر فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر در بیت تاریخی امام (ره) خاطر نشان کرد:  اولین مجموعه خیرین بعد از ۲۷ سال در استان مرکزی به میزبانی جمعیت هلال احمر برگزار شد و همچنین بسیار خرسندیم در بحث کمک های مددجویی و درمانی بیش از  ۱۰۰ میلیارد ریال  به خانواده‌های کم برخوردار و مددجویان و بیماران کمک ارائه شده است. 

شهرجردی  ابزار امیدواری کرد:  با حمایت های مسئولان و مساعدت های خوبی  که از سفر نماینده صلیب سرخ به استان خواهیم گرفت، به زودی داروخانه هلال احمر در شهرستان خمین راه اندازی می‌شود و در بحث فیزیوتراپی نیز در شهرستان‌های خمین و دلیجان امکانات و تجهیزات به روز رسانی خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان  مرکزی با قدردانی از زحمات  آقای عطا دوران به منظور تامین منابع مالی و تجهیزات در خصوص جمعیت هلال احمر ایران اعلام کرد: از بین خودروهای اختصاصی بیش از ۳۰ دستگاه سهم استان مرکزی است و مفتخریم که توانستیم بزرگترین خودروی فرماندهی و ارتباطات را در ناوگان خورودی جمعیت هلال احمر استان مرکزی  داشته باشیم تا در زمان وقوع حادثه بتواند پاسخگوی نیازهای منطقه و حتی استان‌های مجاور باشد.

 در پایان علیرضا شهرجردی ضمن بیان حمایت های بی دریغ استاندار استان مرکزی از مجموعه هلال احمر از آغاز به کار مجدد مرکز علمی‌کاربردی در دو رشته و افتتاح مرکز رشد و شکوفایی در شهرستان‌های ساوه و اراک به عنوان عیدی دهه کرامت خبر داد.

مشاهده ۱۶۳
/
۱۴۰۲/۰۳/۱۲- ۱۱:۳۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است